6 Filarów Współpracy

Stawiamy Na Jakość

NIEUCZCIWI INSTALATORZY

Popularność fotowoltaiki stworzyła przestrzeń do powstania mnóstwa firm, które oferuje usługi montażu nie posiadając fachowej wiedzy. My oferujemy Ci pakiet profesjonalnych szkoleń abyś montował solidne instalacje na jakościowych elementach.

ETYKA BIZNESOWA

Od początku naszej działalności kierujemy się transparentnością działania. Dlatego w relacjach biznesowych powielamy dobre praktyki oparte na zasadzie WIN-WIN.

WDROŻENIE I WSPARCIE

Nie tylko na początku ale przez cały okres współpracy jesteśmy dla Ciebie wsparciem, na które możesz liczyć.

Inwestuj Mądrze

SPRZĘT I NARZĘDZIA

Nie oczekujemy od Was budowania salonów wystawienniczych lub wynajmu hal magazynowych. Wiemy, że inwestycja w dobre narzędzia i wyposażenie ekip montażowych przynosi lepsze efekty niż najem niewykorzystanej przestrzeni.

LOKALNY MARKETING

Marketing bywa skomplikowanym procesem dlatego działaniami w tym zakresie zajmiemy się osobiście. Wypromujemy Waszą firmę i skierujemy lokalnych Klientów pod Wasz adres.

Tworzymy Zespół

NIE WIĄŻEMY SIĘ NA CHWILĘ

Większość firm działających w modelu franczyzowym wykorzystuje franczyzobiorców tworząc „zewnętrzne działy handlowe”. Samą instalację realizuje zaś franczyzodawca. My oferujemy nie tylko udział w sprzedaży ale również w montażu instalacji dlatego zależy nam na długotrwałej współpracy.

WSPIERAMY TWOJĄ SPRZEDAŻ

Szanujemy własność prywatną dlatego rozumiemy, że działasz na swoich zasadach. Gdy jednak będziesz potrzebował wsparcia sprzedaży możesz liczyć na naszą rozbudowaną strukturę i doświadczenie.

DAJEMY LEADY SPRZEDAŻOWE

Z prowadzonych na Twoim rynku działań marketingowo-sprzedażowych przekazujemy ci leady do obsługi.

Nowoczesne Narzędzia

DEDYKOWANA APLIKACJA MOBILNA

Udostępniamy Ci aplikację mobilną abyś mógł sprawnie przeprowadzić proces sprzedaży. Uzyskujesz dostęp do kalkulatora oraz materiałów marketingowych i handlowych.

SPRZĘT APPLE

Wraz z narzędziami online wyposażamy Was w iPad Apple abyście mogli pracować komfortowo. Jesteście dla nas częścią zespołu a my zawsze pracujemy na najlepszym dostępnym sprzęcie i wykorzystujemy najlepsze podzespoły.

SYSTEM CRM

Otrzymujesz również dostęp do prywatnego systemu CRM, w którym prowadzisz rejestr Klientów i zapisujesz wszelkie niezbędne informacje potrzebne do obsługi klienta.

Know-How

PONAD 1000 INSTALACJI

Posiadamy wiedzę i doświadczenie ponieważ zrealizowaliśmy  ponad 1000 instalacji fotowoltaicznych na własnych projektach, którymi wspieramy naszych partnerów

ZAPLECZE PERSONALNE

Stawiamy na ludzi i opieramy nasz biznes na wiedzy dlatego posiadamy wyspecjalizowaną kadrę inżynieryjno-techniczną, która wesprze Twoje negocjacje i rozmowy handlowe.

SPRAWDZENI DOSTAWCY

Od 2015 realizujemy instalacje fotowoltaiczne dla klientów indywidualnych i biznesowych. Do dzisiaj nie odnotowaliśmy żadnych awarii ponieważ korzystamy ze sprawdzonych dostawców. Tymi samymi produktami wspieramy Twoje instalacje i pracujemy nad dobrym wizerunkiem Twoim i naszym.

Widzimy Więcej

PRZEWIDUJEMY ZMIANY

Rynek zmienia się szybciej niż planuje to globalna gospodarka dlatego staramy się obserwować rynek polski i międzynarodowy aby być zawsze o krok dalej niż konkurencja.

SZUKAMY SZANS RYNKOWYCH

Wiemy, że branża, w której działamy ma swój „złoty czas” dlatego na wznoszącej fali szukamy nowych obszarów, w których rozwijamy nasze kompetencje.

ZSYNCHRONIZOWANY ROZWÓJ

Od 2015 roku odnotowujemy regularny wzrost wartości spółki. Mamy nadzieję, że dołączając do naszego programu Eprosument PARTNER będziemy mogli wspólnie rozwijać również Twoją firmę.